הרכבים מוסיקליים

מוסיקלי אירועים מציע מגוון הרכבים מוסיקליים לאירוע שלכם! 

לפניכם מספר הצעות להרכבים מוסיקליים:

נגן סקסופון לאירועים 

סקסופוניסט אחד בלבד יכול להחזיק אירוע שלם. אפשר לשלב את הסקסופוניסט בכל שלב באירוע שלכם: בחתונות זה בקבלות הפנים, חופה, סלואו חתן כלה וכמובן בשילוב עם הדיג'יי. LiveOnDJ. הסקסופוניסט מגיע עם מגוון רחב של מוסיקת רקע מכל הסגנונות: ג'אז, פופ, רוק, שנות ה-60, לטיני, ישראלי ועוד. ללקוח ניתנת אפשרות לבחור את הפלייליסט מתוך מאות שירים!

סקסופון וזמרת

השילוב בין סקסופוניסט לזמרת הוא נפלא, כמובן שנוסף נופך אחר לאירוע שלכם. הזמרת והסקסופוניסט יכולים להנעים אתכם בזמן קבלת הפנים ובין המנות. התוספת של שירה למוסיקה באירוע היא משמעותית ונותנת צד קלאסי ואלגנטי. גם כאן, יש לנו רפרטואר שמכיל מגוון סגנונות: ישראלי, לועזי, לטיני ועוד.  

 הרכב טריו (שלושה נגנים)

הרכב לייב של שלושה נגנים מוסיף צבע ואווירה כיפית לאירוע שלכם. ההרכב מתאים בעיקר לקבלות פנים ובין המנות. סולן ההרכב הוא סקסופוניסט, ולכם ניתנת הבחירה להרכיב את הנגנים שאתם רוצים. בדר"כ נהוג לקחת כלי מלווה (פסנתר או גיטרה) וכלי הקשה (פרקשיין).

הרכב JAZZMEN קווארטט (ארבעה נגנים)

הרכב לייב של ארבעה נגנים מוסיף צבע ואווירה כיפית לאירוע שלכם. ההרכב מתאים בעיקר לקבלות פנים ובין המנות. סולן ההרכב הוא סקסופוניסט. הרכב Jazzmen הינו הרכב ג'אז של ארבעה נגנים המיועד לחתונות, קבלות פנים, אירועים עסקיים/פרטיים ועוד. הרכב ג'אזמן מונה: סקסופוניסט, גיטריסט, קונטרבסיסט ומתופף. הרפרטואר שלנו כולל קלאסיקות ג'אז, פופ ועיבודים ג'אזיים לשירים ישראליים ולועזיים. ההרכב מיועד לאירועים עם ניחוח רטרו וינטג', ולחלוטין יהפוך ל'אטרקציה' של הקבלת פנים והאירוע כולו. כמובן, גם פה ניתנת לכם הבחירה להרכיב את הנגנים שאתם רוצים. בדר"כ נהוג לקחת כלי מלווה (פסנתר או גיטרה), גיטרה בס או קונטרבס וכלי הקשה (פרקשיין/מערכת תופים).

כניסה לאתר של להקת JAZZMEN

רוצים לשאול אותנו משהו? לקבל הצעת מחיר? מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם