סקסופוניסט לחתונה

נגן לחתונה ואירועים

מוסיקלי אירועים מציעים לכם נגן סקסופון לחתונה, אירועים, השקות, כנסים ועוד!

לפניכם מספר הצעות לשילוב סקסופוניסט בחתונה:

קבלת פנים – החלק אולי החשוב ביותר בחתונה הוא קבלת הפנים. קבלת הפנים, כשמה כן היא מקבלת את אורחי החתונה והרושם הראשוני הוא חשוב כאין כמוהו. קבלת פנים מרשימה = מתכון מוצלח לאירוע כולו! טל הסקסופוניסט לבוש בסטייל, מסתובב בין האורחים ומנעים את זמנם.
דוגמא לסרטון

ליווי לחופה – ממש לאחר הקבלת פנים, צלילי הסקסופון ילוו אתכם ברגע המיוחד שלכם, על רקע שיר שהזוג בוחר. גם כמובן אחרי שבירת הכוס, בזמן הצהלה ניתן לשלב סקסופון. דוגמא לסרטון

ריקוד סלואו – זהו הרגע האינטימי ביותר של הזוג בזמן האירוע. מכירים את זה שלכל זוג יש את ה"שיר" שלו? השיר הזה שמייחד אותו, השיר הזה שהוא שרק שלנו… גם כאן, טל והסקסופון מתמזגים נהדר עם השיר שאתם בוחרים!
דוגמא לסרטון

סקסופון ודיג'יי– אולי גולת הכותרת של האירוע, שילוב הסקסופוניסט ברחבת הריקודים, עם הדי ג'יי שלכם. טל עם הסקסופון מאלתר ברחבת הריקודים יחד עם הדיג'יי, רוקד ומרקיד את הקהל. דוגמא לסרטון

כמובן שהצעות המוצגות כאן הן לבחירת הזוג. אם הזוג רוצה משהו אחר ושונה אני פתוח להצעות ולרעיונות. כדי לגוון את האירוע, אני מנגן במספר כלים: סקסופון טנור, סקסופון סופרן, סקסופון אלט וחליל צד. כל כלי נותן גוון אחר ומימד אחר לאירוע.

רוצים לשאול אותנו משהו? לקבל הצעת מחיר? מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם