כנריות לאירועים

פתיחה קצרה

רינג רינג רינג (טלפון מצלצל)  אני עונה: "הלו?" לקוח: "כן? שלום, אני רוצה לדעת כמה עולה לי כנריות לאירועים?…" אני שומע את המשפט הזה לא מעט במהלך השבוע ובהחלט אני יכול להגדיר אותו כמשפט הפתיחה של הלקוחות שלי 🙂 בכל פעם שמתקשרים אליי לברר לגבי הרכב כנריות לאירועים, לפני המחיר, אני מסביר את מה שהם מקבלים ואת האיכות הגבוהה של ה"מוצר".

כנריות לאירועים - איכות נגינה והופעה

לפני 12 שנים שהתחלתי להיכנס לתחום האירועים, בגיל 20, עבדתי כפרילנסר בעיקר עם הרכבים של סקסופון כנריות וצ'לו (לא הרכבים שלי). לא אשכח את האירוע הראשון שלי. כשראיתי בנות יפיפיות וצעירות, לוקחות לידיהן כלי נגינה (כינור וצ'לו) ומנגנות ב"כאילו" בזמן הקבלת פנים. כן כן, הפלייבק שהיה ברקע, היו בו כבר כינורות מוקלטים, ואני הייתי היחיד בהרכב שניגן בלייב! שאלתי אותן אחרי האירוע למה אתן לא מנגנות באמת? אז הן ענו שהן בכלל לא יודעות לנגן ושוכרים אותן רק ליופי ול"שואו".

איזה שוק היה לי! איך עובדים ככה על הלקוחות ועוד לוקחים על זה כסף! והמון! בתור מוסיקאי שמנגן מגיל צעיר מאוד אשר השקיע את רוב חייו בנגינה, אימון והופעות, הזדעזעתי. ראיתי איך העולם האמיתי עובד. חשוב לי לציין, שלא כל ההרכבים הם ככה, וחלק באמת מנגנים בLIVE, אך יש בשוק האירועים כמה כאלה שלא. 

לעניינו של עניין, חשוב וכדאי מאוד לבדוק את איכות המוצר שאתם בוחרים! לשמוע חוות דעת, להסתכל ולבחון. מוצר איכותי עולה קצת יותר כסף. אין מה לעשות. הכנריות לאירועים שלי כמובן עובדות בלייב, הנה תקשיבו:

הצעה מיוחדת! בר הכנרית לחתונה

אני רוצה להציג בפניכם את בר הכנרית המושלמת והיפייפיה! היא מנגנת בכינור חשמלי ותהפוך את האירוע שלכם לWOW אחד גדול! היא יכולה לנגן בשלב הקבלת פנים, חופה ובריקודים 

סיכום ומחירים

המחירים לא כוללים מע"מ ומשתנים בהתאם לכמות הפריצות והזמן במהלך האירוע. מחיר רק של קבלת פנים וחופה זול יותר מאשר כל האירוע. לכנרית אחת (לא כולל את בר הכנרית-מופע מיוחד) המחיר מתחיל באזור 1600 ש"ח לאירוע קבלת פנים.

המחירים נכונים לאירוע במרכז. במידה והאירוע בצפון או בדרום יש תוספת של 300-500 ש"ח.

מוזמנים להתייעץ איתי,

טל רודובסקי

סקסופוניסט לאירועים

054-7649-630

לקבלת הצעת מחיר מהירה מלאו את הטופס: