להקה לאירועים - להקת אירועים בהופעה ייחודית

רינג רינג רינג (טלפון מצלצל) אני עונה: "הלו?" לקוח: "כן? שלום, אני רוצה לדעת כמה עולה לי להקה לאירועים?…" אני שומע את המשפט הזה לא מעט במהלך השבוע ובהחלט אני יכול להגדיר אותו כמשפט הפתיחה של הלקוחות שלי 🙂 בכל פעם שמתקשרים אליי לברר לגבי להקת אירועים אני מתחיל להסביר, לפני המחיר, את מה שהם מקבלים ואת האיכות הגבוהה של הלהקה והנגנים שבה.

היתרונות של להקה לאירועים:

אז ממה מורכבת להקת אירועים?

ובכן, בסרטון שראיתם אנחנו עושים קאברים לשירים הכי מקפיצים ומרקידים! להקת חתונות מורכבת מחטיבת הקצב הבנויה מגיטרה, גיטרה בס, תופים, קלידים. חטיבת נשפנים: סקסופון, חצוצרה וטרומבון. וכמובן הזמר שלנו! להקה לאירועים היא מודולרית, כלומר ניתן להוסיף או להוריד את כמות הנגנים.

הנה כמה דוגמאות ללהקה לחתונה מצומצמת יותר:

איך זה עובד באירוע?

להקת אירועים מתאימה לשלב הריקודים בעיקר. אנחנו פותחים את סשיין הריקודים ומנגנים את מיטב הלהיטים הכי חמים שאתם אוהבים! כמובן, גם בזמן האוכל אנחנו מורידים קצב ומנעימים את זמנכם. לאחר סשיין הריקודים הלייב, אם תרצו ניתן להוסיף דיג'יי להמשך הערב!

סיכום ומחירים

המחירים משתנים בהתאם לכמות הנגנים, מיקום האירוע, הפריצות והזמן במהלך האירוע. כמובן שיש צורך באיש הגברה מיוחד ומערכת סאונד איכותית שאנחנו מביאים. האולם לרוב לא יכול לספק את חווית הסאונד המיטיבית והמתאימה ביותר לסוג כזה של להקה לאירועים.  

יש המון פרמטרים לקביעת המחיר של להקה לחתונה, לכן מוזמנים להתייעץ איתי,

טל רודובסקי

סקסופוניסט לאירועים 

054-7649-630

לקבלת הצעת מחיר מהירה מלאו את הטופס:

כל הזכויות שמורות © מוסיקלי 2024