סקסופון לחתונה

פתיחה קצרה

מתחתנים? מזל טוב! אז אחרי שכבר קבעתם אולם או גן אירועים, סגרתם דיג'יי, אוכל ואולי עוד כמה אטרקציות, הגיע הזמן לבחור מישהו שינעים לכם את הערב, ישגע את האורחים ברחבה ועליו ידברו כל החתונה – סקסופון לחתונה!

סקסופון לקבלת פנים

רוצים קבלת פנים קלאסית? עכשווית? בסגנון דיפ-האוס צעיר ורענן? או בכלל שילוב של חדש וישן? 

אז עם סקסופון לחתונה תוכלו לקבל את הקבלת פנים שחלמתם עליה. למעלה מ-180 שירים מכל הזמנים, סטים של דיפ-האוס, קאברים ללהיטים עכשוויים ועוד! סקסופון לחתונה יקבל את האורחים שלכם ויהפוך את הקבלת פנים לחלק משמעותי באירוע שלכם. הנה לכם שתי דוגמאות של קבלות פנים:

קבלת פנים קלאסית

קבלת פנים דיפ-האוס

סקסופון בחופה

אחד הרגעים המרגשים אם לא "ה"… אז בחירת השיר תלויה באווירה שאתם רוצים ליצור. האם אתם רוצים ליצור אווירה קצבית ושמחה? או אווירה רגשית יותר ורגועה?  סקסופון לחתונה יכול להשתלב נהדר בחופה. כנגן, אני יכול להשתלב על השיר שבחרתם ולתת נגיעות עם הסקסופון, או לחילופין לעשות קאבר מלא לשיר. כמו כן, אני יכול לחכות לכם בחופה עצמה כבמה, או ללוות אתכם ברגע המרגש 🙂

סקסופון בסלואו חתן כלה

הריקוד הראשון שלכם כזוג נשוי! סקסופון לחתונה משתלב נהדר בריקוד הסלואו. גם כאן, זה מוסיף נופך נהדר לאירוע שלכם, זה מצטלם נהדר וזאת בהחלט יכולה להיות מזכרת נפלאה לכל החיים שלכם. 

סקסופון ברחבה / סקסופון LiveOnDJ

אמריקה זה כאן! סקסופון ברחבה מטריף את הקהל שלכם וזה שואו אחד שלם באירוע שלכם! אם אתם באמת רוצים לשדרג את האירוע שלכם אתם חייב סקסופון בחתונה שינגן עם הדגי'יי וירקיד את כל האורחים שלכם!

מוזמנים להתייעץ איתי,

טל רודובסקי

סקסופוניסט לאירועים

054-7649-630

לקבלת הצעת מחיר מהירה מלאו את הטופס: