הרכבים מוסיקליים

רוצים הרכב צעיר, מגניב ורענן ?
אז ככה… הרכב מוסיקלי שמנגן מוסיקה בלייב ישדרג את האירוע שלכם ויהפוך אותו למיוחד במינו. ההרכב יכול לכלול שני נגנים ועד ארבעה נגנים וזמרת. כמובן שאפשר להתאים את ההרכב לכל מקום ותקציב.

הרכב הנגנים שלנו הוא מקצועי ומהשורה הראשונה בארץ!

יש לי מגוון הרכבים שאני מנגן בהם, מוזמנים לבחור את ההרכב המתאים לכם!

לטינוס - הרכב לטיני

ההרכב כולל בתוכו סקסופוניסט וגיטריסט (יש אפשרות להרחיב את ההרכב עם זמרת וכלי הקשה כמו בסרטון הגדול למטה) אנחנו עושים עיבודי לטינים מגניבים לשירי פופ ולהיטים מעודכנים! יש לנו את הסטייל שלנו, ואנחנו מתאימים לקבלות פנים, אירועים עסקיים וחתונות.

הרכב ג'אז - Jazzmen

הרכב Jazzmen כולל בתוכו סקסופוניסט, גיטרה, קונטרבס ותופים. אנחנו עושים עיבודי ג'אז מגניבים לשירי פופ ולהיטים מעודכנים! אנחנו מתאימים לקבלות פנים, אירועים עסקיים וחתונות.

טריו Wedband

ההרכב כולל בתוכו סקסופוניסט, גיטריסט ופרקשיין. אנחנו מנגנים קצת ג'אז, קצת רוק וקאברים מגניבים. משלבים גם קצת שירה 🙂 מתאימים לקבלות פנים, אירועים עסקיים וחתונות.

הרכב כנריות

אתם רוצים אירוע קלאסי ומרשים? בסרטון הראשון יש לנו 2 כנריות מהממות לקבלת פנים, בהמשך אפשר גם לראות הרכב של 6 כנריות! יש אצלנו הרכבים מכנרת אחת ועד 6 כנריות. אפשר כמובן גם להוסיף אותי כנגן סקסופון (בסרטון השני). תהנו!

סקסופון וכלי הקשה

אחד ההרכבים המגניבים והכיפיים שלי 🙂 אנחנו מנגנים לייב און דיג'יי מתאים לקבלות פנים אנרגטיות במיוחד עם אווירה צעירה ותוססת (טכנו, דיפ-האוס ועוד). מתאים לזוגות צעירים שרוצים להרגיש קצת איביזה ואווירה קיצית בחוף!

סקסופון וחצוצרה

עוד הרכב חזק במיוחד זה סקסופון וחצוצרה. מתאים במיוחד לכניסת קהל אחרי החופה לאולם. אנחנו עומדים על במות שחורות בחליפות מגניבות כמו האחים בלוז. אנחנו מנגנים לייב און דיג'יי – מתאים במיוחד לדיפ-האוס, לועזי חדש ועוד. לאחר מכן אנחנו יכולים גם להשתלב ברחבת הריקודים ולהרים את הקהל יחד עם הדיג'יי!

מוזמנים להתייעץ איתי,

טל רודובסקי

סקסופוניסט לאירועים

054-7649-630

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

Call Now Button