הרכב לחתונה - מגוון הרכבים מוסיקליים לחתונה שלכם!

פתיחה קצרה

רינג רינג רינג (טלפון מצלצל)  אני עונה: "הלו?" לקוח: "כן? שלום, אני רוצה לדעת כמה עולה לי הרכב לחתונה?…" אני שומע את המשפט הזה לא מעט במהלך השבוע ובהחלט אני יכול להגדיר אותו כמשפט הפתיחה של הלקוחות שלי 🙂 בכל פעם שמתקשרים אליי לברר לגבי הרכב לחתונה אני מתחיל להסביר, לפני המחיר, את מה שהם מקבלים ואת האיכות הגבוהה של ה"מוצר" – אני וההרכבים שלי.

ובכן, בואו אציג לכם את הפרמטרים השונים לקביעת מחיר של הרכב מוסיקלי לחתונה ואיזה הרכבים יש לנו? 

ההרכבים שלי

ובכן, סוג ההרכב וכמות הנגנים הוא הפרמטר המשמעותי לקביעת המחיר של הרכב לחתונה. ההרכבים שלי מתחילים מנגן סולו אחד ועד 4-5 נגנים. כל הרכב והייחודיות והאופי שלו. אתם מוזמנים להיכנס לדף ההרכבים המוסיקליים שלי ולראות את ההרכבים שאני מציע. החל מנגן סקסופון סולו, דואט חצוצרה וסקסופוןסקסופון וזמר/תלטינוס – הרכב לטיניהרכב ג'אזמן, טריו ועוד.

נגן סקסופון

חצוצרה וסקסופון

לטינוס - גיטרה וסקסופון

לטינוס עם זמרת

הרכב ג'אז

זמרת, גיטרה וסקסופון

דואט קאברים

פאנטם ונבל אירי

להקה בלקנית

הרכב כליזמר

מיקום האירוע

ובכן, מיקום האירוע בהחלט משפיע על המחיר. אירוע בחיפה והקריות או בבאר שבע, יעלה מעט  יותר (150-200 ש"ח) מאשר אירוע באזור המרכז. כהרכב לחתונה יש לקחת בחשבון את מרחק וזמן הנסיעה. שני פרמטרים אלו משפיעים רבות על הזמן הברוטו של כל האירוע.

קבלת פנים? זמן האוכל?

ההרכבים שלי מתאימים לקבלות פנים לחתונה ובזמן האוכל שאנשים יושבים נחים ואוכלים. כמובן שאם אתם רוצים שההרכב ינגן גם בקבלת פנים וגם בזמן האוכל אז המחיר גבוה יותר מאשר מנגינה רק בקבלת פנים או בזמן האוכל.

סיכום ומחירים

המחירים משתנים בהתאם לכמות הנגנים. הרכב של שני נגנים  מתחיל באזור 3500 ש"ח  לאירוע באזור המרכז (תלוי גם בעונה: בקיץ זאת עונת האירועים ויש ביקוש רב. בחורף זה מעט שונה). המחיר משתנה בהתאם למיקום וכמות הנגינה באירוע.

מוזמנים להתייעץ איתי,

טל רודובסקי

סקסופוניסט לאירועים

054-7649-6308

לקבלת הצעת מחיר מהירה מלאו את הטופס: