נגן סקסופון לאירועים וסקסופוניסט לחתונה

מוסיקלי אירועים מציעים לכם נגן סקסופון לחתונה, אירועים, השקות, כנסים ועוד!

לפניכם מספר הצעות לשילוב סקסופוניסט לחתונה:

קבלת פנים – נגן סקסופון לקבלת פנים הוא החלק אולי החשוב ביותר בחתונה הוא קבלת הפנים. בקבלת הפנים, הרושם הראשוני הוא חשוב מאוד. קבלת פנים מרשימה = מתכון מוצלח לאירוע כולו! טל הסקסופוניסט לחתונה לבוש בסטייל, מסתובב בין האורחים ומנעים את זמנם.

ליווי לחופה – ממש לאחר הקבלת פנים, צלילי הסקסופון ילוו אתכם ברגע המיוחד שלכם, על רקaע שיר שהזוג בוחר. ניתן כמובן לעשות קאבר מלא של סקסופון או "להתלבש" על שיר קיים .גם zכמובן אחרי שבירת הכוס, בזמן הצהלה ניתן לשלב סקסופון. שילוב נגן סקסופון בחופה יוסיף מימד אחר לחופה שלכם!

ריקוד סלואו – זהו הרגע האינטימי ביותר של הזוג בזמן האירוע. מכירים את זה שלכל זוג יש את ה"שיר" שלו? השיר הזה שמייחד אותו, השיר הזה שהוא שרק שלנו… 
זה הולך להיות מהמם!

סקסופון ברחבה– הדבר הכי חם היום בעולם האירועים –  שילוב הסקסופון במסיבה ברחבת הריקודים יחד עם הדי ג'יי שלכם. טל עם הסקסופון משתלב ברחבת הריקודים יחד עם הדיג'יי בכל הלהיטים, רוקד ומרקיד את הקהל.

כמובן שהצעות המוצגות כאן הן לבחירת הזוג. אם הזוג רוצה משהו אחר ושונה אני פתוח להצעות ולרעיונות. כדי לגוון את האירוע, אני מנגן במספר כלים: סקסופון טנור, סקסופון סופרן, סקסופון אלט וחליל צד. כל כלי נותן גוון אחר ומימד אחר לאירוע.

מוזמנים להתייעץ איתי,

טל רודובסקי

סקסופוניסט לאירועים

054-7649-630

רוצים לשאול אותנו משהו? לקבל הצעת מחיר? מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם