נגן סקסופון לחתונה ואירועים

מוסיקלי אירועים מציעים לכם נגן סקסופון לחתונה, אירועים, השקות, כנסים ועוד!

לפניכם מספר הצעות לשילוב סקסופוניסט בחתונה:

קבלת פנים – החלק אולי החשוב ביותר בחתונה הוא קבלת הפנים. בקבלת הפנים, הרושם הראשוני הוא חשוב מאוד. קבלת פנים מרשימה = מתכון מוצלח לאירוע כולו! טל הסקסופוניסט לבוש בסטייל, מסתובב בין האורחים ומנעים את זמנם.

ליווי לחופה – ממש לאחר הקבלת פנים, צלילי הסקסופון ילוו אתכם ברגע המיוחד שלכם, על רקע שיר שהזוג בוחר. ניתן כמובן לעשות קאבר מלא של סקסופון או "להתלבש" על שיר קיים .גם כמובן אחרי שבירת הכוס, בזמן הצהלה ניתן לשלב סקסופון.

ריקוד סלואו – זהו הרגע האינטימי ביותר של הזוג בזמן האירוע. מכירים את זה שלכל זוג יש את ה"שיר" שלו? השיר הזה שמייחד אותו, השיר הזה שהוא שרק שלנו… גם כאן, טל והסקסופון מתמזגים נהדר עם השיר שאתם בוחרים!

סקסופון ודיג'יי– הדבר הכי חם היום בעולם האירועים –  שילוב הסקסופוניסט ברחבת הריקודים יחד עם הדי ג'יי שלכם. טל עם הסקסופון משתלב ברחבת הריקודים יחד עם הדיג'יי בכל הלהיטים, רוקד ומרקיד את הקהל.

כמובן שהצעות המוצגות כאן הן לבחירת הזוג. אם הזוג רוצה משהו אחר ושונה אני פתוח להצעות ולרעיונות. כדי לגוון את האירוע, אני מנגן במספר כלים: סקסופון טנור, סקסופון סופרן, סקסופון אלט וחליל צד. כל כלי נותן גוון אחר ומימד אחר לאירוע.

מוזמנים להתייעץ איתי,

טל רודובסקי

סקסופוניסט לאירועים

054-7649-630

רוצים לשאול אותנו משהו? לקבל הצעת מחיר? מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם

Call Now Button