להקה לקבלת פנים - איך בוחרים הרכב מנצח לקבלת פנים?

אם גם אתם שואלים את עצמכם איך לבחור הרכב לקבלת פנים וכמה עולה הרכב מוזיקלי לאירועים, אתם במקום הנכון! רגע לפני שאתחיל לדבר על המחיר, אני אשמח להסביר על ה"מוצר" אותו אתם מקבלים ועל האיכות הגבוהה שלו – אני וההרכבים שלי. קיימים כל מיני סוגי הרכבים לקבלת פנים. תוכלו למצוא כאן להקה לקבלת פנים או נגנים מוכשרים וכריזמטים אשר מנגנים בלייב – סגנונות מוסיקה שונים לפי בחירתכם והעדפותיכם.

איזה הרכב לקבלת פנים וכמה נגנים?

ובכן, סוג הרכב לקבלת פנים וכמות הנגנים הוא הפרמטר המשמעותי לקביעת המחיר של הרכב מוזיקלי לקבלת פנים. ההרכבים שלי מתחילים מנגן סולו אחד ועד 4-5 נגנים. כל הרכב והייחודיות והאופי שלו. אתם מוזמנים להיכנס לדף ההרכבים המוסיקליים שלי ולראות את הרכבים לקבלת פנים שאני מציע. החל מנגן סקסופון|כנרת חשמלית|נגן בוזוקי|נגן גיטרה סולו, דואט חצוצרה וסקסופוןסקסופון וזמר/תלטינוס – הרכב לטיניהרכב ג'אזמן, טריו, פאנטם ונבל אירילהקה בלקניתלהקת כליזמר ועוד!

נגן סקסופון

כנרת חשמלית

נגן בוזוקי

נגן גיטרה

לטינוס - הרכב לטיני

הרכב ג'אז

זמרת, גיטרה וסקסופון

דואט קאברים

לטינוס עם זמרת

כנריות וסקסופון

פאנטם ונבל אירי

סקסופון וכלי הקשה

להקה בלקנית

להקת כליזמר

מיקום האירוע

ובכן, מיקום האירוע בהחלט משפיע על המחיר של הרכב לקבלת פנים. אירוע בחיפה והקריות או בבאר שבע, יעלה מעט  יותר (150-200 ש"ח) מאשר אירוע באזור המרכז. אם לוקחים להקה לקבלת פנים יש להביא בחשבון את המרחק וזמן הנסיעה. שני פרמטרים אלו משפיעים רבות על הזמן הברוטו של כל האירוע.

להקה לקבלת פנים? נגינה בזמן האוכל? הגברה?

משך הנגינה של להקה לקבלת פנים גם כן פרמטר חשוב בקביעת המחיר הסופי. המחיר של הרכב מוזיקלי לקבלת פנים שונה מזמן הנגינה באוכל. לדוגמא, אם החלטתם שאתם רוצים נגינה של ההרכב לקבלת פנים מעבר לזמן הקבלת הפנים אז המחיר כמובן ישתנה. פרמטר חשוב נוסף הוא עניין הגברה. על ציוד הגברה של שני רמקולים מוגברים יש תוספת מחיר של 800 ש"ח. ברוב האירועים יש ציוד הגברה של המקום, ואז אין תוספת מחיר. אנחנו מתחברים להגברה של המקום. באירועים פרטיים, מסעדות וכו', יש תוספת של הגברה במידה ואין לכם הגברה.

סיכום ומחירים

המחירים שונים מהרכב להרכב, חשוב מאוד להסתכל על איכות הנגינה והכי חשוב האם אתם מתחברים אל הנגינה והאופי של ההרכב המוזיקלי לקבלת הפנים שלכם. סוג האירוע שלכם צריך להתאים לאופי ההרכב. אם זה אירוע סולידי שקט אולי מתאים הרכב ג'אז. אם יש לכם אירוע קצת מתקתק וצעיר אולי מתאים הרכב לטיני

מחירים -אפשר למצוא בשוק הרכבים מוסיקליים לקבלות פנים החל מ800 ש"ח ואפילו פחות (זה צריך להדליק נורה אדומה אצלכם) ההרכבים שאני מציע זה הרכבים לקבלת פנים שמנגנים בלייב עם נגנים לקבלת פנים מקצועיים מהשורה הראשונה. ניסיון הנגינה של הנגנים לאירועים, מקצועיות, האם יש צורך בהגברה חיצונית ועוד – כל אלה משפיעים על המחיר.  כמבן שהמחיר משתנה בהתאם למיקום וכמות הנגינה באירוע.

מוזמנים להתייעץ איתי,

טל רודובסקי

סקסופוניסט לאירועים

054-7649-630

לקבלת הצעת מחיר מהירה מלאו את הטופס: