מחיר הרכב לקבלת פנים: כמה עולה הרכב מוסיקלי ומה היתרונות?

פתיחה קצרה

רינג רינג רינג (טלפון מצלצל)  אני עונה: "הלו?" לקוח: "כן? שלום, אני רוצה לדעת כמה עולה לי הרכב לקבלת פנים?…" אני שומע את המשפט הזה לא מעט במהלך השבוע ובהחלט אני יכול להגדיר אותו כמשפט הפתיחה של הלקוחות שלי 🙂 בכל פעם שמתקשרים אליי לברר לגבי הרכב מוסיקלי לקבלת פנים אני מתחיל להסביר, לפני המחיר, את מה שהם מקבלים ואת האיכות הגבוהה של ה"מוצר" – אני וההרכבים שלי

ובכן, במאמר הבא אציג לכם את הפרמטרים השונים לקביעת מחיר של הרכב מוסיקלי לקבלת פנים לאירועים ואת המחירים שלי.

סוג ההרכב וכמות הנגנים

ובכן, סוג ההרכב וכמות הנגנים הוא הפרמטר המשמעותי לקביעת המחיר של הרכב לקבלת פנים. ההרכבים שלי מתחילים מנגן סולו אחד ועד 4-5 נגנים. כל הרכב והייחודיות והאופי שלו. אתם מוזמנים להיכנס לדף ההרכבים המוסיקליים שלי ולראות את ההרכבים שאני מציע. החל מנגן סקסופון/כנרת חשמלית סולו, דואט חצוצרה וסקסופוןסקסופון וזמר/תלטינוס – הרכב לטיניהרכב ג'אזמן, טריו, פאנטם ונבל אירי ועוד.

נגן סקסופון

כנרת חשמלית

ירדן ג'רפי זמרת

נגן גיטרה

לטינוס - הרכב לטיני

הרכב ג'אז

זמרת, גיטרה וסקסופון

דואט קאברים

לטינוס עם זמרת

כנריות וסקסופון

פאנטם ונבל אירי

סקסופון וכלי הקשה

מיקום האירוע

ובכן, מיקום האירוע בהחלט משפיע על המחיר. אירוע בחיפה והקריות או בבאר שבע, יעלה מעט  יותר (150-200 ש"ח) מאשר אירוע באזור המרכז. כהרכב מוסיקלי לקבלות פנים יש לקחת בחשבון את מרחק וזמן הנסיעה. שני פרמטרים אלו משפיעים רבות על הזמן הברוטו של כל האירוע.

קבלת פנים? נגינה בזמן האוכל? הגברה?

משך הנגינה גם כן פרמטר חשוב בקביעת המחיר הסופי. המחיר של הרכב לקבלת פנים שונה מזמן הנגינה באוכל. לדוגמא, אם החלטתם שאתם רוצים נגינה של ההרכב לקבלת פנים מעבר לזמן הקבלת הפנים אז המחיר כמובן ישתנה. פרמטר חשוב נוסף הוא עניין הגברה. על ציוד הגברה של שני רמקולים מוגברים יש תוספת מחיר של 800 ש"ח. ברוב האירועים יש ציוד הגברה של המקום, ואז אין תוספת מחיר. אנחנו מתחברים להגברה של המקום. באירועים פרטיים, מסעדות וכו', יש תוספת של הגברה במידה ואין לכם הגברה.

סיכום ומחירים

המחירים שונים מהרכב להרכב, חשוב מאוד להסתכל על איכות הנגינה והכי חשוב האם אתם מתחברים אל הנגינה והאופי של ההרכב המוסיקלי לקבלת הפנים שלכם. סוג האירוע שלכם צריך להתאים לאופי ההרכב. אם זה אירוע סולידי שקט אולי מתאים הרכב ג'אז. אם יש לכם אירוע קצת מתקתק וצעיר אולי מתאים הרכב לטיני

מחירים -אפשר למצוא בשוק הרכבים מוסיקליים לקבלות פנים החל מ1500 ש"ח ואפילו פחות (זה צריך להדליק נורה אדומה אצלכם) ההרכבים שאני מציע זה הרכבים שמנגנים בלייב עם נגנים מקצועיים מהשורה הראשונה. הרכב של שני נגנים מתחיל באזור 3500 ש"ח  לאירוע באזור המרכז (תלוי גם בעונה: בקיץ זאת עונת האירועים ויש ביקוש רב. בחורף זה מעט שונה). המחיר משתנה בהתאם למיקום וכמות הנגינה באירוע.

מוזמנים להתייעץ איתי,

טל רודובסקי

סקסופוניסט לאירועים

054-7649-630

לקבלת הצעת מחיר מהירה מלאו את הטופס:

Call Now Button