נגן לאירוע? נגנים לאירועים קטנים או גדולים - החל מ-1500 ש"ח!

פתיחה קצרה

לא פעם אני מקבל שיחות טלפון מלקוחות שרוצים מוזיקה איכותית לאירוע הקטן והפרטי שלהם. מעבר לאירועים גדולים כמו חתונות, בר מצוות, כנסים ואירועי חברה, יש גם את האירוע הקטן שלכם כמו יום הולדת, השקת עסק, או ערב פרטי ואינטימי עם חבריכם הקרובים. נגנים לאירועים קטנים או הרכבים מוסיקליים קטנים ישדרגו ויחממו את האירוע הפרטי והקטן שלכם. אגב, אלה האירועים הכי שווים וכיפים שיש. אני הכי אוהב ונהנה לנגן בהם. הנה כמה יתרונות לנגנים לאירועים קטנים או גדולים:

היתרונות של נגנים לאירועים:

למה זה עדיף על הDJ?

נגנים לאירועים קטנים או גדולים זה בהחלט מרשים, יצירתי ומוסיקלי יותר מאשר השמעת שירים דרך עמדת הDJ. אין ספק שאם תביאו הרכב מוסיקלי לאירוע שלכם, זה ישדרג בכמה רמות. שלא תבינו לא נכון, DJ זה דבר חשוב כדי להרים מסיבה ולהחזיק את רחבת הריקודים, אבל זה לא מטרתנו פה 🙂 

נגן סקסופון, כינור וגיטרה

אז נתחיל בנגנים יחידניים. כנגן סקסופון, יוצא לי לא מעט לנגן באירועים קטנים ואינטימיים. אני מגיע עם רמקול מוגבר, מתלבש יפה ובסטייל ומלווה את הערב שלכם עם מוזיקה לבחירתכם.

מעבר לכך, אפשר גם להשתמש בשירותיי ולארגן לכם נגן כינור, גיטרה, בוזוקי ועוד.

דואו (צמדים)

אם בא לכם להביא זוג נגנים לחתונה, אז אלא ההרכבים שיש לי – צמד גיטרה וסקסופון (לטינוס), סקסופון וכינור, דואט קאברים, פאנטם ונבל.

טריו מקפיץ וצעיר

אם אתם כבר הולכים בגדול יותר, אז הייתי מציע לכם את הרכב הטריו שלי שכולל: נגן גיטרה, סקסופוניסט, ונגן כלי הקשה (קאחון). כמובן שניתן להוסיף או לשנות את כלי הנגינה. גם קלידים מתאים מאוד לאירועים.

הרכב ג'אז ולטיני 4 נגנים ומעלה

סיכום ומחירים

המחירים לא כוללים מע"מ ושונים מנגן יחיד ועד הרכב מלא ועלולים להשתנות בהתאם למיקום האירוע, זמן הנגינה, ציוד הגברה ועוד.

מוזמנים להתייעץ איתי,

טל רודובסקי

סקסופוניסט לאירועים

054-7649-630

לקבלת הצעת מחיר מהירה מלאו את הטופס: